2015 yılında 95 yeni proje ile yüzde 100 büyüme hedefine ulaştık

canias

2016  ilk dört ay içerisinde de 36 yeni proje ile rekor kırmaya devam ediyoruz”
2015 yılında yüzde 100 büyüme hedefleyen IAS, bir yandan bu hedefe ulaşmanın gururunu yaşarken diğer yandan 2016 yılında çıtayı daha yukarı çekme yolunda önemli adımlar atıyor. IAS CEO’su Ferhatoğlu, “2015, hem satışlar hem de insan kaynağımız açısından her ülke ve operasyonda büyüdüğümüz bir yıl oldu. 2016 yılında da rekorları tekrar kırma yolunda ilerliyoruz” diyor. 2016 yılı içerisinde IAS’nin, çözüm ortaklarıyla birlikte 400 kişilik bir aile olduğunu belirten Ferhatoğlu, 2015’te yaşananları ve 2016 yılı beklentilerini anlatıyor:

 

“Tarihimizdeki en iyi yılı geride bıraktık”%yüzde%
2015 çok sayıda yatırımın olduğu, önemli dönüm noktaları ve katılımlarla IAS için hem yorucu hem de umut veren, hepimizi gururlandıran bir yıldı. Hem satışlar hem de insan kaynağımız açısından her ülke ve operasyonda büyüdüğümüz bir yıl geçirdik. Finansal tablolar açısından, tarihimizdeki en iyi yılı geride bıraktık. Ciromuzun yanı sıra proje ve lisans sayılarında da yüzde 100’e varan oranlarda artış yaşadık.
Hem yazılım geliştirme hem de operasyon tarafında önemli düzenlemelerle gücümüzü artırdık. Projelerimizi merkezi olarak CANIAS Proje Yönetimi üzerinden yönetmeye başladık. 2014 yılında araştırma kuruluşları Trovarit ve GPS araştırmalarında elde ettiğimiz başarıları bu yıl daha da yukarı taşıyacağımıza inanıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir